نشانه ها و علائم داشتن هوش بالا -کدام موارد نشان می دهد شما هوش بالاتری دارید؟

نشانه ها و علائم داشتن هوش بالا -کدام موارد نشان می دهد شما هوش بالاتری دارید؟

آیا نشانه های افراد باهوش را می دانید؟

خودتان را دست کم نگیرید. همه می خواهند متواضع باشند. با من هستید؟ من با هوشم؟ نه، من فقط یک امتحان دهنده خوبی هستم. اما حالا که فقط دوتایمان هستیم، می توانیم با هم صادق باشیم. اگر واقعا یک نابغه هستید یا باهوش تر از مقدار متوسط، لایق دانستن حقیقت هستید. ما در زیر به ۱۳ نشانه متداول برای هوش بالا اشاره خواهیم کرد. با ما همراه شوید و موارد زیر را بخوانید و ببینید کدام یک ویژگی های شما را توصیف می کنند.

نشانه های افراد باهوش,درباره افراد باهوش

مد بیست

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

انجام پروژه های پزشکی طهران موزیک | Tehran Muzic | دانلود جدیدترین موزیک ها پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان الو طرح , دانلود رایگان طرح لایه باز بهترین دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی حرفه ای اشعار ضیاءالدین زین الدینی Soon Delete گروه صنعتی مشهد حفاظ انشا کتابخانه آیت اله العظمی رضوی کاشانی امکان شرکت داوطلبان مشمول طرح اجباری در کنکور ارشد پزشکی ۹۸ درباره چگونگی تهیه خشت آجر استحکام خانه های خشتی آجری ورژن های بسیار قدیمی سروش در مورد وسیله گرم خانه در گذشته امروز فردا ریختن زردچوبه در رادیات ایا برای شناخت دیگران استفاده از حواس ظاهری کافی است انرژی سونامی درسواحل اقیانوس هندوسواحل خلیج فارس باهم مقایسه کنید دانلود آهنگ اولین شب که تورو دیدم حسابی شکسته بودی شخصیت دهخدارا با https://www.tala.ir/price/18k