مدل ماشین لباس شویی و میز اتوی تو کار برای دکوراسیون آشپزخانه

مدل ماشین لباس شویی و میز اتوی تو کار برای دکوراسیون آشپزخانه

من هرگز در بیرون آوردن میز اتوی سنگین و زشت، نصب کردن آن نزدیک پریز برق و اتو زدن لباس هایم توانایی زیادی نداشتم. هرگز نمی توانستم فضای مناسبی پیدا کنم تا میز اتو را در آن قرار دهم که در مسیر رفت و آمد نباشد. به همین دلیل است که پس اغلب تمایل دارم لباس ها را به خشکشویی بیرون خانه ببرم. میز اتوهایی که در خانه های قدیمی در فرو رفتگی و طاقچه ها ساخته می شدند، همیشه برای من جذاب بودند به همین دلیل  من به دنبال نسخه میز اتو جدید و به سبک قدیمی گشتم. در این مطلب چگونگی قرار دادن میز اتو در رختشورخانه های امروزی را بررسی می کنیم.

۱- میز اتو جدید در طاقچه

در این تصویر طاقچه و قفسه مانند خانه های قدیمی برای میز اتو به کار برده شده است. در تصویر دیوار پشت کابینت بریده شده و کابینت در فرورفتگی دیوار قرار گرفته است. در بالای کمد هم قالب روی کابینت وصل شده تا میز اتو کمد دار و ساخته شده بنظر برسد. میز اتو تاشو درون کمد قرار می گیرد و در قسمت کناری میز اتو، فضای زیادی برای تجهیزات و وسایل اتوکشی در نظر گرفته شده است.

نکته: اگر مانند تصویر، میز اتو درون دیوار را نصب می کنید، مطمئن باشید که در نزدیکی آن پریز برق وجود داشته باشد. می توانید متنوع تر عمل کنید و کابینت را به نحوی نصب کنید که پریز درون کابینت قرار گیرد.

مدل میز اتو توکار, مدل های میز اتو

عروس مد ارایش کابینت ,لباس ,دیوار ,طاقچه ,خانه ,اتوی ,همین دلیل ,دکوراسیون آشپزخانه ,برای دکوراسیون ,لباس شویی ,ماشین لباس ,برای دکوراسیون آشپزخانه

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

فن پیچ بهنام بانی مستر آنلاین دنــــــیای بـــالیـــــوود حکاکی لیزری - تولید و حکاکی لیزری پلاک سررسید تجهیزات آشپزخانه صنعتی آیریس artanddesign کسب و کار اینترنتی97 مجله عقل کل ایران فیلم | دانلود فیلم رایگان فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی پویا پورتک .ننه بارسلونا ریال رو عشقع هوسی در گلشته رمان حرارت تنت در رمان وان از سنگ های رسوبی چه موادی تهیه میشود خباصه قسمت اهر عالیجناب خبرجدید رفع قطع تلگرام برنامه عملیاتی میانسالان وقتی بهم زل میزنی شرمنده میشه نگام تحقیق درباهی انکه چرا خرخاکی میگو خرچنگ در یک گروه هستند دانلود اهنگ‌توی این‌دنیای بی رحم‌عشقمو ازم گرفتن